Paslaugos

Kviečiame pasinaudoti kitomis mūsų teikiamomis paslaugomis

Buhalterinė apskaita 

VšĮ Eurosfera gali Jums pasiūlyti buhalterinės apskaitos paslaugas!

Įsteigėte įmonę ir nežinote kokias ataskaitas reikia teikti Valstybinei mokesčių inspekcijai ar Sodrai? Nežinote kokius mokesčius reikia mokėti kiekvieną mėnesį ir kaip juos apskaičiuoti? Nežinote kas yra įmonės balansas ir kaip atrodo pelno nuostolio ataskaita, bei kam šias ataskaitas reikia teikti? Kyla be galo daug klausimų ir net nežinote nuo reikia pradėti? Drąsiai galite kreiptis į VšĮ Eurosferą! Mes Jums padėsime ir buhalterinė apskaita nebebus tokia paini!

O gal turite įmonę, kurios buhalterinė apskaita yra apleista? Vėluojate teikti ataskaitas, pasiklydote tarp dokumentų ir nebežinote ką daryti? Tokiu atveju rekomenduojame kreiptis į VšĮ Eurosferą, kuri profesionaliai sutvarkys Jūsų įmonės apleistą buhalteriją. 


Įmonių steigimas 

VšĮ Eurosfera teikia įmonių steigimo paslaugas. Steigiame uždarąsias akcines bendroves, mažąsias bendrijas, viešąsias įstaigas, asociacijas, individualias įmones. Patariame kokią įmonę Jūsų atveju geriausia steigti. Aptariame visus įmonių privalumus ir trūkumus. Padėsime apsispręsti pasirenkant įmonės pavadinimą, užregistruosime Jūsų norimą buveinės adresą. O jei Jūsų įmonėje prireiks atlikti kokius nors pakeitimus, kaip įstatinio kapitalo didinimas/mažinimas, buveinės adreso keitimas arba akcininko keitimas, šiuos darbus VšĮ Eurosfera atliks su malonumu!


Verslo konsultacijos 

VšĮ Eurosfera teikia verslo konsultacijų paslaugas. Galbūt turite keletą idėjų ir norėtumėte pradėti savo verslą? Tokiu atveju galime pakonsultuoti dėl galimų paskolų ar paramų verslo pradžiai. Taip pat galime patarti kokią juridinę formą (UAB, MB, VšĮ, ar asociacija) geriausia pasirinkti Jūsų atveju. 

Galbūt jau turite įmonę, bet galvojate apie verslo plėtrą? Norėtumėte įsigyti tam tikrą įrangą ir gauti kompensaciją iš Valstybės? Tokiu atveju galime peržiūrėti visas siūlomas paramas ir pasiūlyti Jums geriausią paramą verslo plėtrai!

O gal svajojate pradėti ūkininkauti, bet tam Jums reikia pagalbos iš Valstybės? VšĮ Eurosfera parengs Jums paraišką paramai gauti pradedantiesiems ūkininkams!

Turite klausimų?

Mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus!